RSS

VILLA – S’KA MË TË MIRË SE MESSI

14 Qer
 Sulmuesi spanjoll i Barcelonës, David Villa, ka thënë se argjentinasi Lionel Mesi është lojtari më i mirë. Spanjolli tha se ndihet i lumtur që luan më Mesin dhe sipas tij, s’ka lojtar më të mirë se Mesi.
“Natyrisht se është kënaqësi të luash krahas Mesit, i cili është lojtari më i mirë që kam parë ndonjëherë. Nëse je në nivelin e duhur të punës është lehtë të kuptosh lëvizjet e Mesit”, ka thënë Villa. Villa më Barcelonën në sezonin e fundit fitoi Ligën e Kampionëve dhe La Ligën./LajmeSporti.tk/
Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 14, 2011 te Premier Divizioni Spanjoll

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: