RSS

Milani hedh sytë nga Schweinsteiger

14 Qer

Milani tashmë ka hedhur sytë nga mesfushori i Bayern Munchen dhe i Kombëtares Gjermane ,Bastian Schweinsteiger. Sipas të përditshmes italiane sportmediaset Milani është gati të ofrojë çdo çmim që Bayern kërkon për lojtarin e tij. 

Situata e Hamsik tashmë ka dalë jashtë kontrollit të Milanit pasi Mancini ka ofruar një ofertë mjaft bindëse për Hamsik. Kjo gjë solli edhe interesimin e Milanit për fantazistin gjerman të Bayernit Schweinsteiger. /LajmeSporti.Tk/

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 14, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: