RSS

M.Ozil refuzon Man.United

14 Qer

Agjenti i Mesut Ozil ka bërë të qartë se klienti i tij nuk do të largohet nga Real Madrid.

Mesfushori gjerman kërkohet nga Man.United që prej daljes në pension të Paul Scholes, por agjenti i tij, Reza Fazeli, thotë se Ozil është shumë i lumtur në Santiago Bernabeu.

“Ne falënderojmë Manchester United për interesimin e tyre, por Ozil është i lumtur në Real Madrid dhe nuk e ka ndërmend të largohet.”përfundoi Fazeli. /LajmeSporti.Tk/

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 14, 2011 te Premier Divizioni Spanjoll

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: