RSS

Sochaux ofertë Salihit

13 Qer

Boshnjaku Bazdareviç është në krye të skuadrës franceze të Sochaux dhe gjithashtu një fans i Salihit. Kujtojmë se trajneri 51-vjeçar tentoi ta kishte shqiptarin në skuadër edhe kur drejtonte Le Mans.

Njerëz të afërt të Bazdareviçit pohojnë se gjatë ditëve të ardhshme do të ketë bisedime konkrete mes Sochaux dhe Rapidit të Vjenës për bomberin shqiptar.

Salihi ka deklaruar vazhdimisht se ka ardhur koha që të bëjë hapin e madh, pra, të luajë në një klub dhe në një kampionat më prestigjioz se ai austriak.Qëllimi i tij është që të luajë në Bundesligën Gjermane ose në Serinë A./LajmeSporti.tk/

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 13, 2011 te Liga Franceze

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: