RSS

Redknapp : Modric nuk eshte ne shitje

13 Qer

Bossi i Tottenham-it Harry Redknapp ka thene se Modric nuk eshte ne shitje dhe se Tottenhem nuk mendon ta shese ate.

Klube te medha si Manchester United dhe Chelsea te cilet jane ne kerkim te Luca Modric-it kjo do jete si nje deshtim i tyre mirepo nese ata ende interesohen per kete futbolliste dhe nese i japin nje kontrate me para me te madhe atehere mendja e Modricit mund te ndryshoje.

Por duhet te dihet nje gje Shefi i Tottenhamit nuk eshte ne gjendje ta shese nese nuk vjen ndonje shifer maramendese per blerjen e tij – thote Harry Redknapp./LajmeSporti.tk/

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 13, 2011 te Premier League

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: