RSS

Nani: Do më pëlqente të punoja me Mourinhon

13 Qer

Sulmuesi i Manchester United,Portugezi, Nani, ka pranuar se do t`i pëlqente që të stërvitej nga trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho, në një të ardhme gjatë karrierës së tij.

Nani kohët e fundit ka qenë në mendjen e shumë trajnerëve dhe prej disa kohësh ai kërkohet nga disa skuadra të njohura si Interi,Arsenal dhe Bayern Munchen.

Por vetë Nani është shprehur se ndjehet mirë tek United dhe që i pëlqen kur skuadra të ndryshme interesohen për të.

Nani gjithashtu ka folur se do të kishte shumë dëshirë të punonte me Mourinhon gjatë karrierës së tij, ai gjithashtu i ka thurur elozhe Mourinhos duke e quajtur si trajnerin më të mirë në botë. 

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 13, 2011 te Premier League

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: