RSS

Juventus-Melo, drejt “divorcit”

13 Qer

Felipe Melo,për të cilin kohët e fundit spekullohet se mund të shkëmbehet me Lassana Diarra nga Real Madridi. Melo është shprehur se nuk ndjehet mirë tek Zonja e Vjetër.

“Ndjehem i fyer dhe i acaruar pasi e shoh emrin tim të përfshirë në të gjitha negociatat, por nuk kam dëgjuar nga klubi ta mohojë ndonjërën nga to. Nuk kam pranuar as të vetmen telefonatë pasi i kam refuzuar të gjitha”.

“Unë nuk jam çdokush. Unë nuk jam një monedhë shitblerje për të më shfrytëzuar të arrijë secilin”, ka thënë Melo për Sportmediaset.

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 13, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: