RSS

Goli më i bukur në historinë e MLS

13 Qer

Çdo kush mund të kujtojë se si Van Basten i shënonte golat e tij në mënyrat më të pabesueshme por goli i Eric Hassli kundër Seattle Sounders është quajtur si goli më i bukur në historinë e futbollit amerikan.

Sulmuesi Francez i Vancouver Whitecaps dhe ish-lojtar i Zurich të Zvicrës ka shënuar një gol të mrekullueshëm ku të gjithë spektatorët janë habitur nga ai gol. 

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 13, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: