RSS

Felipe Melo drejt Real Madridit ?

13 Qer

Mesfushori i Juventusit Felipe Melo flitet per nje kalim te Real Madridi me shkembim te Diarra-s.Ai shprehet se Juventusi nuk e respekton dhe se ai cdohere gjindet te pankina e rezervisteve.

Keto dite po flitet per nje zavendesim te tij me Lassana Diarran e Real Madridit por keta informata jane vetem si shpekulime ndersa reth largimit te tij nga Juventus jane gjasat shume te medha./LajmeSporti.Tk/

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 13, 2011 te Liga Italiane

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: