RSS

City, gati 250 milionë për C.Ronaldo

13 Qer

Manchester City kërkon Cristiano Ronaldo dhe një kontakt i parë me lojtarin në fjalë, kjo dhe pas fjalëve të vetë portugezit, ka ekzistuar.

CR7 faktikisht ka bërë të ditur për miqtë e tij – sipas Mirror – se është kërkuar me ngulm nga klubi i sheikut Mansour.

Ky i fundit kërkon me ngulm që të transferojë Ronaldon në Premier League.

Në krahun tjetër duhet të kënaqen dhe dëshirat e vetë lojtarit, i cili me sa bëhet e ditur ka kërkuar një pagë prej 20 milionë sterlinash në vit.

Një marrëveshje, që do ti kushtojë sheikut 250 milionë sterlina./LajmeSporti.tk/

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 13, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: