RSS

Cesc Fabregas,ka shtyrë udhetimin e tij ne Barcelone

13 Qer

Mesfushori i Arsenalit,Cesc Fabregas kishte planifikuar qe sot te ishte ne Barcelone,qe te vizitonte familjen e tij,por ne fund vendosi qe te qendronte edhe disa dite ne Angli,qe te zgjidhte ceshtjen e tij rreth tranferimit.Cesc Fabregas ka vendosur te marre ne konsideratë interesimin e Barcelones.

Kjo fundjave esht shum e rendesishme per Barcelonen.’Daily Mirror’ tha se Arsen Wenger ka pranuar qe ta leje te lire Cesc Fabregasin,dhe te behet lojtar i Barcelones.E vetmja gje qe e ndan Fabregasin nga Barcelona,jane vetem 10 mln euro,pasi Arsenal kerkon 40 mln euro,ndersa Barcelona jep 30 mln euro.Pra trajneri i Arsenalit,duhet ta planifikoje sezonin e ardhshem pa mesfushorin,Cesc Fabregas./LajmeSporti.Tk/

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 13, 2011 te Premier League

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: