RSS

Shfaqet “Chicharito” i ri

12 Qer

Erick Torres eshte nje futbollist qe luan ne ligen Mexicane ne klubin Chivas , ai eshte nje lojtar teper i talentuar dhe shume futbollist i fort.

Alex Ferguson pasi solli Javier Hernandez ai ende po mendon per nje transferim te ri nga klubi Mexican Chivas tani ne radhe eshte futbollisti Erick Torres.

Ky eshte nje sulmues kete sezon per Chivas-in shenoi 31 gol ndersa eshte vetem 18 vjecar.Talentin e tij e filloi poashtu ne kete klub kurse Ferguson deshiron ta sjelle ate ne klub sa me shpejte./Lajmesporti.tk/

Eric Torres

 

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 12, 2011 te Premier League

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: