RSS

Pique shpreh admirim për Sanchezin

12 Qer

Mbrojtësi i Barcelonës dhe i Kombëtares Spanjolle, Gerrard Pique është një fans tepër i madh i sulmuesit të Udineses, Alexis Sanchez dhe nuk ka ngujuar të shprehë admirimin për të..

“Unë e njoh kualitetin e tij shumë mirë dhe neve na bëri të vështirë ndeshjen kundër Kilit në Kupën Botërore sepse ishte shumë vështirë për ta ndalur atë dhe të gjithë Kombëtaren Kiliane”, tha Pique.

Bashkohu ne Faqen me te mire Te Barcelones ne Facebook.

 

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 12, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: