RSS

Napoli deshiron Muntarin

12 Qer

Skuadra italiane Napoli e cila kete vit ka siguruar kualifikim ne ligen e kampioneve eshte ne vezhgim te mesfushorit te Interit Muntarit.

Napoli edhe me pare ishte e interesuar per kete lojtar por tani pas kualifikimit deshiron te forcoje mesfushen dhe kerkon Nigerianin Muntari. Vlera e Muntarit eshte 19 milion a do arije mareveshje Napoli dhe Inter do shikojme ne ditet ne vazhdim./LajmeSporti.Tk/

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 12, 2011 te Liga Italiane

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: