RSS

Montreal Braktis Osasunen Per Malagen

12 Qer

Reprezentuesi spanjoll, Naço Monreal ka braktisur radhët e Osasunës dhe i është bashkëngjitur skuadrës së Malagës.

Sipas mediave në Spanjë, drejtuesit e Malagës për shërbimet e mbrojtësit 25 vjeçar i cili për përfaqësuesen e Spanjës ka të zhvilluar tre ndeshje, kanë paguar rreth 6 milion euro. Monreal është përforcimi i tretë i Malagës, pas veteranit Rud Van Nistellroj që erdhi nga Hamburgu dhe sulmuesit Diego Buananote që erdhi nga skuadra e njohur argjentinase e River Plejt./LajmeSporti.Tk/

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 12, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: