RSS

Messi : Kjo ekip e Barcelones meriton te mbahet mend

12 Qer

Lionel Messi mendon se kjo ekipe cka eshte tani e Barcelones meriton te mbahet mend dhe te shkruhet me shkronja te arta ne historine e futbollit.

Messi per “korierre delo sport” thote se kete ekipe e perfaqesojne shume yje te medhenj. Ai shprehet i kenaqur me sezonin cka mbeti mbrapa duke thene se atij nuk i interesojne golat e Ronaldos po i intereson Barcelona dhe vetem Barcelona.

Bashkohu ne faqen me te mire te Barcelones ne Facebook

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 12, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: