RSS

Essien : Nuk largohem nga Chelsea

12 Qer

Mesfushori i Chelsea Michael Essien shprehet i kenaqur ne Chelsea ai nuk mendon per asnje largim nga klubi londinez.

Perderisa ne Angli eshte duke u zhvillu nje beteje e madhe e shitjeve dhe blerjeve klubi i Chelseas nuk mendon per asnje shitje ndersa per blerje ne radarin e Chelseas eshte mesfushori holandez Sneijder dhe sulmuesi i Atletico Madrid Aguero.

Sezoni qe vjen deshiroj qe me Chelsean te arijme kulminacionin e futbollit . – ka thene mesfushori Essien. /LajmeSporti.tk/

 

 

 

 

 

 

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 12, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: