RSS

MEDIAT TURKE: CANA FUTBOLLIST I LACIOS

12 Qer

Lorik Cana sezonin tjetër do të luaj në kampionatin Italian te skuadra e Lacios. Një gjë të tillë konfirmojnë mediat turke sipas të cilave mbrojtësi “kuq e zi” i është bashkangjitur ofertës së skuadrës turke për portierin uruguajan të Lacios, Muslera.

Për të marrë atë, Gallatasaraji ka ofruar Lorik Canën dhe 2 milionë euro. Sipas mediave turke portieri “lacial” Muslera me Gallatasarajin ka nënshkruar kontratë 5-vjeçare, ndërsa në Stamboll pritet të arrijë të hënën. Ndërkohë që nuk dihen detaje të mëtejshme për kontratën e Lorik Canës, megjithatë ajo që është më e rëndësishme për lojtarin e përfaqësueses shqiptare është kalimi në një ndër kampionatet më të mëdha evropiane./Lajmesporti.tk/

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 12, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: