RSS

Manchester United shume prane Lukaku-t

12 Qer

Te Gjithe mendojne se vetem Chelsea eshte prane Lukakut kete gje e bene te ditur goal.com e cila tregon se edhe Man.Utd ka ofruar nje oferte per sulmuesin e Anderlechtit Lukaku.

Manchester United dhe Ferguson ofrojne per Anderlechtin 20milion euro ne menyre qe ai te behet lojtar i tyre. Mos harojme se eventualisht nje largim i Berbatov-it atehere mundesia per Lukakun te arije ne Old Traford eshte shume e madhe.

Lukaku e din qe shume klube i bejne oferte por ai deshiron ta gjen te vertetin ku edhe do te pershtatet shume.- tha agjenti i Lukaku-t. /Lajmesporti.tk/

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 12, 2011 te Lajme Nga Bota

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: