RSS

Interi vëzhgon Nicklas Bendtner

12 Qer

Interi ka shtuar edhe një emër të ri në listën e të dëshiruarve gjatë kësaj merkatoje verore dhe ai është sulmuesi i Arsenalit dhe i Kombëtares së Danimarkës, Nicklas Bendtner.

“Skysports” tregon se Interi është shumë afër për të transferuar sulmuesin e Arsenalit i cili vet ka shprehur dëshirën e tij për tu larguar nga Emirates pasi nuk ndjehet i lumtur dhe hapsirat e tij për të luajtur sa vijnë e pakësohen.

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 12, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: