RSS

Gigs paguan 300 mijë € për t`i mbyllur gojën të vëllait

12 Qer

“The Sun” ka arritur të zbulojë një ditë më parë se Ryan Giggs është gati t′i paguaj 300 mijë euro kesh në dorë vëllait të tij Rodrit që ky të hedhë një herë e mirë pas krahëve tradhtinë e bashkëshortes së tij.

Për herë të fundit që Rodri është parë në publik, ka qenë 2 ditë më parë. Ai u pyet nga gazetarët që nuk e lënë të qetë prej ditësh në rast se kishte folur me Ryan-in pas tradhtisë dhe ai nuk ngurroi të përgjigjej: “Po kam folur”./Lajmesporti.tk/

LajmeSporti.Tk

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 12, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: