RSS

FABREGAS-BARCELONA, SOT FILLOJNË BISEDIMET

12 Qer

Skuadra e Arsenalit dhe Barcelonës sot do të fillojnë negociatat për transferimin e mesfushorit të Arsenalit, Cesk Fabregas.

Këto bisedime do të fillojnë nga zero dhe gjithçka rreth këtyre negociatave do të mësohet në ditët në vazhdim. Barcelona sot është duke pritur agjentin e lojtarit David Dein i cili është në dijeni se për çfarë lufton Arsenali në këto bisedime.
Barcelona dhe trajneri i saj Guardiola e kërkojnë prej kohësh spanjollin Fabregas i cili karrierën e tij e kishte filluar pikërisht te skuadra “katalonase”. Edhe vetë Fabregas ka shprehur dëshirën për të luajtur tek Barcelona por nuk ka asgjë të sigurtë pasi çdo gjë pritet të vendoset gjatë këtyre ditëve, më saktësisht deri të hënën kur edhe zyrtarisht në Spanjë do të kthehet presidenti “katalonas” Sandro Rosell i cili aktualisht ndodhet në pushime në Brazil./LajmeSporti.Tk/

Bashkohu ne Faqen me te mire te Barcelones ne Facebook

 

 

 

 

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 12, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: