RSS

Bastos , Hazard , Sakho dhe disa tjere cka mendohet se do i leshojne klubet e tyre ne France

12 Qer

Transfer periodi ne Europe eshte ne nje faze te madhe te transfereve kete radhe flitet per ligen Franceze.

Shume prane largimit ne ligen franceze jane lojtaret si : Michael Bastos , Hazard , Sakho dhe shume lojtare te tjere.

Meanwhile, Lyon dhe Marseille mendojne ne nje transferime te plot neper klubet e tyre duke dashur qe te sjellin ne klubet e tyre lojtare te rinj dhe ta renovojne ekipin e tyre.

LajmeSporti.Tk

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 12, 2011 te Liga Franceze

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: