RSS

Giggs: Gjithcka cka thuan per mua eshte genjeshter

09 Qer

Ryan Giggs Ka hudhur poshte te gjitha keto gjera cka e lidhin ate me nje skandal me gruan e vllaut te tij.

Ryan Giggs ka thene se kjo cka thuan per mua eshte vetem per te me shkatruar karieren dhe qe une mos mbetem legjende.Poashtu ai ka thene se e vetmja gje cka deshiron eshte qe fansat e manchester united mos u besojne trilimeve te kota.

Giggs Shprehet i kenaqur nga perkrahja e Fansave./lajmesporti.tk/

Foto : Ryan Giggs / wWw.LajmeSPorti.Tk

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 9, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: