RSS

REAL DËSHIRON TË FITOJË €90MILIONË

07 Qer

Real Madrid shpreson të fitojë nga shitja e lojtarëve këtë verë €90milionë.Marca thotë se me një skuadër të përbërë prej 27 lojtarëve, Real duan të shesin të paktën pesë këtë verë.

Kaka (€40milionë), Lassana Diarra (€20milionë), Fernando Gago (€12milionë),Ezequiel Garay (€10milionë) dhe Pedro Leaon (€8milionë) janë të gjithë në shitje.
Drejtuesit e Real Madrid, janë gjithashtu të gatshëm për të dëgjuar ofertat për të rinjtë e ekipit Matoes dhe Sergio Canales./LajmeSporti.Tk/

 

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 7, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: