RSS

Tottenham i shtohet listës për Rossin

05 Qer

Edhe skuadra e Tottenham Hotspur i është futur në garë Barcelonës dhe Interit për të transferuar sulmuesin e Villarealit dhe Kombëtares Italiane, Giuseppe Rossin.

“Sunday Mirror” raporton se Tottenhami ka rishfaqur përsëri interes për të transferuar lojtarin e Villarreal.

Barcelona dhe Interi janë duke e kërkuar gjithashtu lojtarin ndërsa është vet ai i cili ka pohuar se ëndërron të transferohet tek Barcelona pasi çdo lojtar do të dëshironte një gjë të tillë

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 5, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: