RSS

Torres i habit të gjithë duke shënuar me Spanjën

05 Qer

Sulmuesi i Chelseat, Fernando Torres është i lumtur që ka shënuar gol për kombëtaren e tij ne ndeshjen e djeshme të luajtur ndaj SHBA e cila përfundoi 4-0 me fitoren e Spanjës.

“Unë kam luajtur vetëm dy herë për klubin tim në kohët e fundit. Unë jam shumë i lumtur që kombëtarja ime ka fituar dhe që gjithçka shkoi perfekt”, tha Torres. 

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 5, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: