RSS

Thiago Silva drejt Barcelones ??!!

05 Qer

Barcelona është shumë pranë arritjes së një marrëveshjeje për sulmuesin e Villarreal, Giuseppe Rossi, dhe vëmendja e drejtuesve katalanas është tashmë tek përforcimi i mbrojtjes.

Sipas të përditshmes spanjolle “Marca”, objektivi kryesor është lojtari i Milanit, Thiago Silva. Braziliani ka zgjatur kontratën deri në vitin 2016 me kuqezinjtë dhe tratativa nuk është e lehtë.

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 5, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: