RSS

Terry irritohet me Capellon

05 Qer

Mbrojtësi i Anglisë ka sulmuar trajnerin e tij Fabio Capello i cili e ka fajësuar per për barazimin kundër Zvicrës ndërsa Terry thotë se lodhja nuk është arsye për këtë barazim dhe kto jane arsyer te pabaza.

“Lodhja nuk është arsye, ne nuk kemi shkuar atje të qëndrojmë dhe te themi që jemi të lodhur.Ne nuk kemi shkuar këtu dhe të gjejmë arsye si kjo”, tha Terry për BBC

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 5, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: