RSS

Sulmuesi më i paaftë në futboll

05 Qer

Disa futbollistë futen në histori për lojën e tyre spektakolare dhe golat e jashtëzakonshëm. Por disa të tjerë futen në histori për gafat më të pafalshme që një futbollist mund të bëjë.

Në kampionatin brazilian një futbollist i quajtur Macara ka bërë gabimin më të pafalshëm në botë pasi ai me portën e boshatisur nuk ka shënuar.

Macara ka bërë gjënë më të vështirë duke gënjyer edhe portierin dhe duke dalë me portën komplet të boshatisur ku më pas e ka nxjerrur topin jashtë

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 5, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: