RSS

SULMOHET YLLI ARGJENTINAS L.MESSI

05 Qer

Mbretin e Botës, Lionel Messin nuk e presin si hero në Rosario të Argjentinës por e presin me dhunë. Një aktin i dhunshëm ka ndodhur ndaj Messit ku një fans i yllit të Argjentinës dhe Barcelonës e ka goditur me grusht.

Messi për momentin ndodhet në vendlindjen e tij për pushime në pritje të Kupës së Amerikës që do të zhvillohet në Argjentine. 

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 5, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: