RSS

Coentrao: E di që Reali më kërkon

05 Qer

Mbrojtësi i Benficas ka folur dje pas fitores së Portugalisë kundër Noervegjisë.

“E ardhmja ime nuk është ende e qartë. Unë e di se Reali është duke u interesuar për mua. Tani unë do të shkoj për vikend dhe më pas do të shohim se çfarë do të ndodhë”.

“Nëse unë largohem nga Benfica atëherë unë do të rikthehem një ditë aty. Unë i kam premtuar klubit këtë gjë. Unë e dua Benficën dhe ajo është në zemrën time”,

tha Coentrao për A Bola.

/LajmeSporti.Tk/

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 5, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: