RSS

Cesc: New York…Londër…Barcelonë?

05 Qer

Shtypi katalunas insistion që kapiteni i Arsenalit, Cesc Fabregas është gati largimit nga klubi londinez. Sipas “Sport” Fabregas sapo është kthyer në Londër nga New York-u ku i ka kaluar disa ditë pushime, bashkë me Van Persien.

Ai pritet të mblidhet me drejtuesit e Arsenalit dhe më trajnerin Arsene Wenger për të negociuar largimin. Barcelona pret që këtë verë të arrijë një marrëveshje prej 40 milionë eurosh.

Sipas shtypit katalunas, Wenger nuk ka më asnjë arsyetim për ta ndaluar, pasi që vitin e kaluar i premtoi se Arsenal do të fitojë diçka, e në fakt përfundoi në vendin e 4, për t’iu nevojitur kualifikimet për Ligën e Kampionëve./lajmesporti.tk/

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 5, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: