RSS

Barca arin marveshje me Araujo

05 Qer

Barcelona mesa duket ka aritur mareveshje për të siguruar shërbimet e lojtarit të Boca Juniors, Araujo.

Goal.com Spain raporton se Real Madridi për një kohë të gjatë ka shfaqur interes për lojtarin ndërsa tani edhe Barcelona është futur në garë për të siguruar shërbimet e tij.

Reali ka opsion të parë për të transferuar lojtarët e Boca Juniors duke përfshirë këtu edhe Araujon dhe tani e gjitha varet nga Mbretërit nëse ata dëshirojnë të transferojnë këtë lojtar.

Çmimi që kërkon Boca Juniros për sulmuesin 19 vjeçar është 5 milion euro.

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 5, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: