RSS

Scholes i Lumtur qe ka luajtur per Man.Utd

04 Qer

Pol Scholes ish Legjendari i cili kete sezon i dha fund karieres se tij u shpreh

shume i kenaqur per lojen cka beri per man.utd duke thene se ai per gjithe ato vite cka ka luajtur ka luajtur per te miren e ekipit.

Pol Scholes Shprehet teper i kenaqur nga manchester united per karieren e mire cka ja beri dhe se i deshiron manchester united nje te ardhme te sukseshme./LajmeSporti.Tk/

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 4, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: