RSS

Pedro Leon i Thote Lamtumire Real Madridit ?!

04 Qer

Futbollisti i Real Madridit Pedro Leon mesa duket dita dites ai deshiron me shume hapesire dhe me shume shans per te luajtur por te Reali nuk e Gjen Dot ate Hapesire.

Sipas te gjitha gjasave ai sezonin tjeter nuk do luaj per Real Madrid dhe se ai do largohet nga Santiago Bernabeu ende nuk dihet se kush do jete klubi i ardhshem i Pedro Leonit mirepo interesim per kete lojtar ka shprehur klube si : Juventus , Milan , Valencia etj.

Pedro Leon edhe vet ka thene se nuk deshiron me te qendroj ne Real Madrid , pasi Real ka transferuar Altintopin dhe Callejon Per Pedro Leonin nuk ka vend me.

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 4, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: