RSS

Nani dëshiron qëndrimin e Berbatov

04 Qer

Superylli i Manchester United, Nani dëshiron që bashkë-lojtari i tij Dimitar Berbatov të mos largohet nga Djajtë gjatë kësaj vere.

“Unë nuk e di se çfarë ka në mendje ai por gjithkush e di se ai është një lojtar fantastik”.

“Ai ka shënuar shumë gola në këtë sezon për ne dhe përfundoi si golashënuesi më i mirë në ligë, për këtë arsye unë dua që ai edhe në sezonin e ardhshëm të jetë me ne”, tha Nani./LajmeSporti.Tk/

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 4, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: