RSS

Moratti: Sanchez 60% lojtar i Interit

04 Qer

Presidenti i Interit, Massimo Moratti ka thënë se Sanchez në sezonin e ri mund të jetë lojtar i Interit.

Interi për një kohë të gjatë është duke e kërkuar superyllin e Udineses ndërsa së fundmi raportohet se edhe Barcelona ka shprehur interes për lojtarin.

“Ne jemi duke e kërkuar Sanchez dhe për të jemi duke biseduar për një kohë të gjatë. Ai është një lojtar me kualitete të larta”.

“Ne kemi hapur disa lloje të bisedimeve me Udinesen për lojtarin. Ndoshta ai nuk do të arrijë sigurtë te Interi por 60% ai është lojtar yni”, tha Moratti për ESPNSoccernet.

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 4, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: