RSS

LUIS GARSIA TRAJNER I RI GETAFES

04 Qer

Luis Garsia është trajner i ri i skuadrës spanjole Getafe. Mediat spanjole njoftojnë se skuadra e deritashme e Garsias, Levante do të marrë 1 milion euro dëmshpërblim, pasi trajneri largohet para skadimit të kontratës me ekipin nga Valencia.

39 vjeçari Luis Garsia me Getafen ka firmosur për tre vite, ndërsa përveç Levantes, ai ka drejtuar edhe skuadrat e Benidromës, Elçe dhe ekipin e dytë të Viljarealit. Getafe mbeti pa trajner, pasi Michel pas përfundimit të sezonit vendosi të largohet nga ekipi madrilien.

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 4, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: