RSS

KLOSE NË LAZIO DERI MË 2013?

04 Qer

Sulmuesi gjerman dhe i Bayern Munich është shumë pranë kalimit tek klubi romak, Lazio.

Sipas Corriere Dello Sport, Miroslav Klose për çdo moment pritet të kaloj tek Lazio deri në vitin 2013. Mes zgjedhjes për të kaluar në Itali dhe Francë, Klose duket se është përcaktuar për kampionatin italian duke pranuar një kontratë 2 vjeçare. Bayerni tashmë është vënë në lëvizje për të zëvendësuar sulmuesin i cili ka kaluar pjesën më të madhe dhe të mirë të karrierës së tij./lajmesporti.tk/

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 4, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: