RSS

Evra: Manchester United kurrë nuk vdes

04 Qer

Mbrojtësi i Manchester United, Patrice Evra thotë se ai dëshiron të ketë edhe një takim kundër Barcelonës, pas humbjes në finale në fundjavë.

Evra kishte humbur me rezultat 3-1 nga gjigantët Katalanë, por Francezi nuk është trembur dhe shpreson të takohet me Barcelonën prapë.

“Manchester United kurrë nuk vdes. Nuk jemi të trembur. Dua të kthehem në finale dhe të luaj kundër Barcelonës përsëri”.

“Manchester United kishte një sezon të mirë – jo sezon të shkëlqyer sepse nuk kemi fituar të Shtunën mbrëma”.

“Ne kemi fituar ligën dhe do ta fitojmë atë edhe vitin tjetër, dhe ju siguroj se do ta fitojmë edhe Champions League”.

Foto: Evra, Manchester United /Lajmesporti.Tk/

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 4, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: