RSS

Owen vazhdon kontraten me Manchester United

01 Qer

Owen ka vazhduar kontraten e tij me skuadren angleze man.utd por ket kontrat arriti te e vazhdoj per vetem nje sezon dhe keshtu pas ketij duket se do te largohet nga old trafford per ne nje skuader tjeter apo per te len karrieren e tij per futboll.

Owen shprehet poashtu  i kenaqur me ekipin e tij dhe shpreson se vitin tjeter do ja arijne qellimit dhe do fitojne shume tituj . /lajmesporti.tk/

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 1, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: