RSS

“Çmendet” Katari, 36 milionë euro në sezon Guardiolës

01 Qer

Guardiola është lidhur me një kalim të mundshëm si trajner në Lindjen e Mesme, teksa Federata e Futbollit e Katarit është e gatshme t′i paguajë atij një shumë marramendëse prej 36 milionë euro, për të marrë drejtimin e ekipit kombëtar.

Guardiola tha në fillim të këtij sezoni, se qëndrimi i tij në “Camp Nou” është drejt fundit dhe ish-lojtari i kombëtares së Spanjës pritet të largohet nga katalanasit, në momentin që kontrata do t′i skadojë në verën e 2012-s./lajmesporti.tk/

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 1, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: