RSS

Barcelona hidhet në sulm për Rossin

01 Qer

Guardiola po e kërkon me ngulm sulmuesin e Rossit dhe po mendon të futet në bisedime me drejtuesit e Villarreal dhe agjentin e lojtarit.

Skuadra e Barcelonës pas triumfit në Ligën e Kampioneve kundrejt Manchester United në Wembley, tashmë ka hedhur vështrimin e saj drejt merkatos së verës dhe pikërisht ndaj sulmuesit të Villarreal, Giuseppe Rossin.

Guardiola po e kërkon me ngulm sulmuesin e Rossit dhe po mendon të futet në bisedime me drejtuesit e Villarreal dhe agjentin e lojtarit.

Villarreal i ka vënë një çmim lojtarit të tij e cila është 30 milionë euro por për drejtuesit e Barcelonës ky është një çmim i lartë dhe ato po mundohen të futen në negociata për të arritur ndonjë marrëveshje për ofrimin e ndonjë lojtari të Barçës dhe uljen e çmimit./Lajmesporti.tk/

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Qershor 1, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: