RSS

Lionel Messi Deshiron ende trofe me Barcelonen

29 Maj

Lionel Messi Pas Fitores kunder Manchester united eshte shprehur teper i kenaqur me paraqitjen e ekipit te tij dhe shpreson se kete trofe cka e fituan do fitoje edhe shume tjere.

Sipas te Perditshmes Marca Messi ne nje intervju per Barca TV ai thote se deshiron ende gola dhe ende trofe me ekipin e Barcelones .

Messi shenoi nje gol fantastik ne finalen e madhe kunder Manchester U. dhe Messi Shpreson se kjo gje tju ndodh edhe ne te ardhmen te fitoje cdo trofe./lajmesporti.tk/

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Maj 29, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: