RSS

Barcelona kampione e 4 e Champion League

29 Maj

Barcelona mbreme triunfoi me 3-1 kunder man utd ne nje ndeshje teper te rendesishme

champions league eshte e tyre per se 4 here . Guardiola sigurisht eshte teper i kenaqur me lojtaret e vet dhe me lojen cka bene ata .

Serine e Golave e Hapi Pedro ne minuten e 27 me nje pasim te bukur te Xavit dhe ndeshja kaloi ne 1-0 pas 7 minutave loje man.utd rikthen rezultatin ne 1-1 me golin e shenuar te Wayne Rooney.

Messi shenoi per 2-1 ne minuten e 54 kurse ne minuten e 69 Villa e perfundoi ndeshjen me nje gol spektakulare dhe e beri Barcelones kampione ..

Barcelona Kampione

 

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Maj 29, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: