RSS

Messi: Finalja për mua është një privilegj

28 Maj

Messi ka thënë se ka pushuar mjaftueshëm, përpara finales ndaj United që do të luhet sonte. Lojtari i Barcelonës këmbëngul se e sheh mundësinë për të luajtur në finale si një “privilegj” dhe se nuk e shton presionin ndaj tij.

“Është një privilegj. Nuk do të shtojë ndonjë peshë ekstra mbi supet e mia”, tha Messi, sipas BBC Sport.

“Adhuroj të shoh njerëz që kënaqen duke më parë mua dhe shokët e mi të luajmë dhe mendoj se kemi mundësinë për të fituar gjithë këta tituj edhe për ta”, shtoi Messi.

/lajmesporti.tk/

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Maj 28, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: