RSS

Chicharito: Nuk synoj të bëhem si Messi

28 Maj

Javier Hernandez u ka thënë gazetarëve se ai do të djersiet deri në vdekje për ta fituar finalen e Ligës së Kampionëve, duke shtuar se ai në asnjë moment nuk ka menduar të bëhet sikur Messi.

I pyetur nëse dëshiron të jetë sikur Messi, ai tha: “Jo, unë jam lojtar i këtij ekipi të mrekullueshëm. Nuk synoj të bëhem sikur Messi. Unë jam vetëm një futbollist i thjeshtë”.

“Çfarë më fikson është ta djersis fanellën deri në vdekje dhe këtë do ta bëj edhe në finale”, u shpreh Chicharito.

Advertisements
 
Lini një koment

Postuar nga më Maj 28, 2011 te Uncategorized

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

 
Këtë e pëlqejnë %d blogues: